Yeşiltepe Mahallesi’ndeki Veli Yavuz İlköğretim Okulu öğretmenleri, Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını arayarak, sıcaklar nedeniyle öğrencilerin su savaşı yapmak istediklerini belirtti. İtfaiye Daire Başkanlığı da öğrencilerin isteğini kırmayarak okula bir ekip yolladı. Ekip, okul bahçesinde sıcaktan bunalan öğrencilere itfaiye aracındaki suyu sıktı. Öğrencilerin suyun altında zaman geçirerek oynaması renkli görüntüler oluşturdu.
Related Posts
Hakan Çalhanoğlu attı İnter 90+5’te kazandı!
İtalya Serie A’nın 31. haftasında Inter, deplasmanda Udinese ile karşılaştı. Mücadele 2-1 Inter lehine sonuçlandı.
Mudanya’da temizlik filosu yeni araçlarla güçlendi
Mudanya Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle birlikte temizlik hizmetlerini daha hızlı ve verimli hale getirmek amacıyla araç filosuna yeni çöp kamyonları ekledi.
Düğün evinden cephanelik çıktı: 8 gözaltı
Aksaray’da düğün evinin bahçesinde onlarca insanın içinde hem oynayıp hem de havaya ateş açan ve bu anları sosyal medyada paylaşan 8 maganda jandarmanın operasyonuyla yakalanırken, düğün evinde ise adeta cephanelik çıktı.